Wallet Case met Pasjes Nokia 1.4 Spijkerbroeken


Dit Nokia 1.4 Wallet Case met Pasjes met Spijkerbroeken beschouwen we als een sieraad voor onze collectie. Wij zijn met zân allen helemaal verknocht aan spijkerbroeken. Net zoals Nederlanders niet kunnen zonder een spijkerbroek, zo kan je smartphone eigenlijk niet zonder een leuk hoesje. Dit boekhoesje met spijkerbroeken past erg goed bij jouw telefoon. Het design hoesje beschermt jouw telefoon aan alle zijden en wordt ook aan alle zijden bedrukt. Een boekhoesje met spijkerbroeken heeft verder verschillende vakjes waarin je briefgeld en pasjes kunt stoppen. Het hoesje met spijkerbroeken is aan de binnenzijde gemaakt van TPU (houder) en heeft een handig magnetisch lipje aan de buitenzijde. Dit boekhoesje met spijkerbroeken is op maat gemaakt voor jouw smartphone. Er zijn spijkerbroeken met wijde pijpen, korte pijpen, met gaten, met knopen, met ritsen of helemaal dicht. Zoân beetje alle varianten zie je terug op dit boekhoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw |
| Artikelnummer: | N14BCQ1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632795588 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Pattern Orange
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Papegaai
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Cheetah
Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Aztec Paars

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































