Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro TPU bumper Geruit Rood


Van dit rood geruite design hoesje op een zwarte achtergrond raak je vanzelf enthousiast. Als je het eenmaal in bezit hebt, kun je niet meer zonder. Het design van rode ruitjes ziet er erg strak uit en is tegelijkertijd erg spannend, krachtig en uitdagend. Deze print Geruit Rood staat op een Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro TPU bumper. Dit populaire smartphone hoesje heeft opstaande randen aan de voorzijde en is alleen aan de achterkant bedrukt. Het printen doen we in eigen beheer, daarom is de prijs van de case laag. Het ruitjespatroon kun je zelfs uitbreiden met iets anders kunstzinnigs. Het is namelijk ook mogelijk om je eigen fotoâs en teksten toe te voegen aan dit geruite tpu hoesje met zwarte achtergrond. Het TPU is zeer flexibel en onbreekbaar.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Rood |
| Artikelnummer: | J717TWQ |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 56 g |
| EAN: | 8718894756942 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Telefoonhoesje met Naam Merel
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro TPU bumper Zigzag Multi Color
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro TPU Case Butterfly Roses
Silicone Back Case Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Boho Skull

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























