Case Anti-shock voor Nokia X30 Paard

Toen we in 2014 begonnen met het bedrukken van telefoonhoesjes, was een van de eerste designs eentje met paarden erop. Nu zoveel jaar later is dit een van onze populairste hoesjes voor zowel jong als oud. Vandaar dat we nog een design toevoegen aan onze collectie met een paard erop, hopelijk wordt dit design net zo geliefd! Het design wordt geprint op een Case Anti-shock speciaal op maat gemaakt voor de Nokia X30. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je smartphone goed beschermd is bij een val. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog dit leuke telefoonhoesje met paard design!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia X30
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Beige , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NX30TAS |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995925042 |
Vergelijkbare producten

Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 Vlinder
Hoesje Nokia X30 Watercolor Tiger
Nokia X30 Telefoonhoesje met Pasjes Witte Kat

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































